GALERIA MOKOTÓW

Informacje ogólne

Data otwarcia: 2000
Powierzchnia GLA (Gross Leaseable Area): 68 227 mkw
Lata rozbudowy: 2002, 2006, 2013
Liczba sklepów: 260
Liczba poziomów: 3
Szatnia: 150 miejsc na odzież wierzchnią i bagaże
Parking: 2 082 miejsc parkingowych, 27 miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych

Galeria Mokotów, jak żadne inne centrum handlowe, kojarzona jest z modą i uznawana za fashion leadera na rynku galerii handlowych w Polsce. Oferuje bogaty wybór marek odzieżowych, w tym tych najbardziej luksusowych i prestiżowych. Od początku działalności przyciąga klientów niezwykłą atmosferą. W Galerii Mokotów znajduje się około 260 sklepów i punktów usługowych, kino, fitness club, centrum rozrywki i plac zabaw dla najmłodszych.

Galeria Mokotów dzięki dogodnemu położeniu, szerokiej ofercie handlowej i rozrywkowej od początku swego istnienia jest przykładem sukcesu komercyjnego. To jedne z niewielu centrów handlowych, które cieszy się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców Warszawy, a także gości z innych miast i krajów.

Projekt przestrzenny Galerii Mokotów oparty został na planie prostokąta, co pozwala swobodnie poruszać się po atrium. W centralnym punkcie obiektu ulokowana jest rotunda z przeszkloną windą oraz fontanną, która stanowi dodatkową atrakcję dla dzieci i dorosłych. Ze względu na lokalizację Galerii Mokotów, projekt zagospodarowania przestrzeni pomiędzy budynkiem centrum a ul. Wołoską i al. Wilanowską został podporządkowany funkcji tego miejsca jako węzła komunikacji, zarówno pieszej jak i rowerowej. Wokół skrzyżowania usytuowane są przystanki komunikacji miejskiej.

Od 2008 roku Galeria Mokotów jest miejscem przyjaznym psom asystującym.

ZOBACZ NIEZWYKŁE SFERYCZNE ZDJĘCIA

Do nawigacji po zdjęciach używaj myszki, a żeby przybliżyć lub oddalić wybrany fragment zdjęcia użyj rolki na myszce.

 

nasza oferta

Kino

Na ostatnim piętrze Galerii Mokotów mieści się kino sieci Cinema City, w którym znajduje się aż 14 sal kinowych.
Odkryj

Zakupy

Galeria Mokotów to centrum handlowe oferujące bogaty wybór marek odzieżowych, w tym tych najbardziej luksusowych i prestiżowych.
Odkryj

Dla dzieci

Na najmłodszych klientów odwiedzających Galerię Mokotów czeka wiele atrakcji oraz udogodnienia, dzięki którym zakupy będą prawdziwą przyjemnością.
Odkryj
Do góry