informacje

Zapraszamy do udziału w Loterii Dwóch Szans Arkadii i Galerii Mokotów.

Jest to niezwykła okazja dla posiadaczy Karty Stałego Klienta Arkadii i Galerii Mokotów na wygranie wielu wartościowych nagród przygotowanych przez sklepy, restauracje i punkty usługowe obu centrów i nie tylko.

Żeby wziąć udział w Loterii należy wejść na stronę www.loteriadwochszans.pl, kliknąć w odpowiednią część strony loterii: "GALERIA MOKOTÓW" lub "ARKADIA" i kliknąć napis "WEŹ UDZIAŁ".Następnie należy wybrać właściwy przycisk: "TAK, MAM KARTĘ". Następnie należy wpisać 13-cyfrowy nr karty, który widnieje w zależności od sposobu założenia Karty Stałego Klienta:
- na karcie plastikowej (umiejscowiony pod kodem kreskowym na awersie karty)
- w aplikacji mobilnej danej Galerii/Centrum handlowego, założonej na smartfonie w wersji elektronicznej (widoczny w zakładce "KARTA STAŁEGO KLIENTA" pod kodem kreskowym)
- w wiadomości e-mail wysłanej po założeniu Karty Stałego Klienta
Losowania będą odbywać się co tydzień, aż do 10 stycznia 2018 roku.

Każdy może wziąć udział maksymalnie jeden raz w losowaniu nagród Arkadii i jeden raz w losowaniu nagród Galerii Mokotów.
Kartę Stałego Klienta Arkadii lub Galerii Mokotów można założyć w aplikacji "Arkadia" lub „Galeria Mokotów” i mieć ją w smartfonie, lub tutaj:
arkadia.com.pl/registration
galeriamokotow.pl/registration

Więcej informacji o Karcie Stałego Klienta Arkadii: arkadia.com.pl/loyaltyprogram
Więcej informacji o Karcie Stałego Klienta Galerii Mokotów: galeriamokotow.pl/loyaltyprogram

Do góry