GALERIA MOKOTÓW

Informacje ogólne

Data otwarcia: 2000
Powierzchnia GLA (Gross Leaseable Area): 68 227 mkw
Lata rozbudowy: 2002, 2006, 2013
Liczba sklepów: 260
Liczba poziomów: 3
Szatnia: 150 miejsc na odzież wierzchnią i bagaże
Parking: 2 082 miejsc parkingowych, 27 miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych

Galeria Mokotów, jak żadne inne centrum handlowe, kojarzona jest z modą i uznawana za fashion leadera na rynku galerii handlowych w Polsce. Oferuje bogaty wybór marek odzieżowych, w tym tych najbardziej luksusowych i prestiżowych. Od początku działalności przyciąga klientów niezwykłą atmosferą. W Galerii Mokotów znajduje się około 260 sklepów i punktów usługowych, kino, fitness club, centrum rozrywki i plac zabaw dla najmłodszych.

Galeria Mokotów dzięki dogodnemu położeniu, szerokiej ofercie handlowej i rozrywkowej od początku swego istnienia jest przykładem sukcesu komercyjnego. To jedne z niewielu centrów handlowych, które cieszy się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców Warszawy, a także gości z innych miast i krajów.

Projekt przestrzenny Galerii Mokotów oparty został na planie prostokąta, co pozwala swobodnie poruszać się po atrium. W centralnym punkcie obiektu ulokowana jest rotunda z przeszkloną windą oraz fontanną, która stanowi dodatkową atrakcję dla dzieci i dorosłych. Ze względu na lokalizację Galerii Mokotów, projekt zagospodarowania przestrzeni pomiędzy budynkiem centrum a ul. Wołoską i al. Wilanowską został podporządkowany funkcji tego miejsca jako węzła komunikacji, zarówno pieszej jak i rowerowej. Wokół skrzyżowania usytuowane są przystanki komunikacji miejskiej.

Od 2008 roku Galeria Mokotów jest miejscem przyjaznym psom asystującym.

ZOBACZ NIEZWYKŁE SFERYCZNE ZDJĘCIA

Do nawigacji po zdjęciach używaj myszki, a żeby przybliżyć lub oddalić wybrany fragment zdjęcia użyj rolki na myszce.

 

nasza oferta

Dla dzieci

Na najmłodszych klientów odwiedzających Galerię Mokotów czeka wiele atrakcji oraz udogodnienia, dzięki którym zakupy będą prawdziwą przyjemnością.
Odkryj

Zakupy

Galeria Mokotów to centrum handlowe oferujące bogaty wybór marek odzieżowych, w tym tych najbardziej luksusowych i prestiżowych.
Odkryj

Restauracje

Restauracje w Galerii Mokotów
Odkryj
Do góry