Frasco

726 351 110

Otwarte dzisiaj Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 1

Oferty

Karta lojalnościowa
5%
5%
* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

Zapraszamy — Frasco

Kim jesteśmy?

Firma FRASCO została założona w 2005 roku jako niewielka firma rodzinna. Od początku jej istnienia do dnia dzisiejszego działa jako generalny przedstawiciel na rynku polskim znanych na całym świecie producentów porcelany, artystycznego szkła, akcesoriów kuchennych oraz innych oryginalnych przedmiotów dodających atrakcyjności wnętrzom. Nasze marki to m.in.: Goebel, Lladró, Weimar Porzellan, Nao, Implexions, Alessi.

Co robimy?

Naszą pasją jest oryginalny design – tworzenie niepowtarzalnego nastroju w miejscach, w których na co dzień spędzamy czas. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta nieustannie wzbogacała się o coraz to nowe kolekcje.

Jak działamy?

Z powodzeniem współpracujemy z salonami w całej Polsce, dzięki czemu produkty marek, które reprezentujemy, są zawsze blisko Ciebie. Możesz je nabyć w naszym sklepie internetowym.

Do góry