Furla

22 161 38 96

Dzisiaj otwarte Od 10:00 do 21:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 1

Oferty

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

Furla

Furla

5% rabatu przy jednorazowych zakupach powyżej 2200zł

Zapraszamy — Furla

Furla to 100% Włoch – historią i duchem. Założona w 1927 roku, jest jedyną marką w tak szybko rozwijającym się segmencie premium, która dostarcza autentyczny włoski produkt Made in Italy zachowując atrakcyjny stosunek wartości do ceny.

Jako jedna z największych globalnych marek na rynku wyrobów skórzanych Furla stawia na jakość, radość, kolorową kreatywność oraz współczesny włoski styl życia.
Furla produkuje torby, torebki, obuwie, a także akcesoria skórzane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Nowi dostawcy produkujący na zlecenie Furla tekstylia, okulary i zegarki rozszerzają ofertę marki, która charakteryzuje się wysoką jakością i kunsztem wykonania oraz nowoczesną estetyką.

Furla to prawdziwe Made in Italy. Niezwykłe połączenie projektów, materiałów, a także kontroli jakości na każdym kroku wyróżnia markę spośród innych.