Hobby4Men

501845497

Otwarte dzisiaj Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 0

Oferty

Karta lojalnościowa
5%
5%
* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

HOBBY4MEN

5%

Zapraszamy — Hobby4Men

Hobby4Men - Men's Active Shop

Szeroka oferta sklepów Hobby4Men kierowana jest przede wszystkim do aktywnych mężczyzn, którzy lubią przygodę i mają ducha rywalizacji. Miłośnikom strzelectwa polecamy wiatrówki, łuki oraz repliki ASG. W naszych sklepach możecie wziąć w ręce wiele różnych pistoletów i karabinków, i sprawdzić, który najlepiej Wam odpowiada.

Wybierając się na rodzinną wycieczkę czy survivalową wyprawę ze znajomymi, pomocne spośród naszej oferty mogą okazać się produkty, które pozwolą Ci szybciej obrać właściwy kierunek i trafić do celu, rozpalić ogień w każdych warunkach, zaspokoić głód, ogrzać się, rozświetlić drogę. Wyruszając w teren o każdej porze roku potrzebna jest dobra odzież i plecaki.

Hobby4Men oferuję najwyższej jakości ubrania, z którymi ekstremalne wyprawy nie są straszne. W sklepie Hobby4Men znajdziesz wiele propozycji produktów idealnych na prezent dla Twoich bliskich, a wśród nich lornetki, latarki, scyzoryki, multitoole, ogrzewacze, krzesiwa, książki i wiele innych.

Hobby4Men to jedna z największych sieci sklepów oferujących profesjonalny sprzęt survivalovy, akcesoria turystyczne i sportowe oraz produkty obronne pochodzące od najbardziej uznanych producentów na świecie. U nas zaopatrzysz się w dobrą wiatrówkę, która umili czas na działce lub zawodach strzeleckich. Z przyjemnością zaoferujemy Ci profesjonalne noże, lornetki, krzesiwa, kompasy, odzież taktyczną i outdoorową.

Dodatkowo zadbamy o Twoje bezpieczeństwo dzięki bogatej ofercie gazów obronnych, pistoletów hukowych, paralizatorów i wielu innych produktów, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Do góry