Kazar

+48 22 853 09 99

Otwarte dzisiaj Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 1

Zapraszamy — Kazar

Marka Kazar kreuje trendy. Jej ambitny styl dorównuje światowym designerom. Kazar to synonim zmysłowości, oryginalności i prestiżu. Ukazujące się, co sezon kolekcje butów, torebek i pasków to produkty luksusowe spełniające oczekiwania klientów, celebrytów oraz czołowych projektantów polskiej mody. Łączą w sobie awangardę, dobry styl, oryginalność oraz bezwarunkowe oddanie dla jakości. Nowoczesnemu designowi i precyzyjnym wykończeniem towarzyszy szczególna dbałość o każdy detal. Kolekcje Kazar stanowią dopełnienie miejskiego stylu życia współczesnej kobiety i mężczyzny. Pozwalają kreować zdecydowany, nieprzeciętny styl, wyrażać siebie w unikalny sposób.

Kazar to marka, którą pokochali polscy projektanci i styliści. Doceniana za odważny design i nieprzeciętny styl, jest utożsamiana z wysokimi, zmysłowymi obcasami, coraz częściej prezentuje się na prestiżowych wybiegach. Buty Kazar do swoich pokazów wybierają najlepsi polscy kreatorzy mody m.in.: Paprocki&Brzozowski, Teresa Rosati, Dawid Woliński, Łukasz Jemioł, Agnieszka Maciejak, Natalia Jaroszewska.

Firma Kazar niejednokrotnie udowadnia, że swoje osiągnięcia zawdzięcza kreowaniu trendów nie tylko na płaszczyźnie modowej, ale także na poziomie organizacyjnym. Dążąc do perfekcji we wszystkich działaniach, dostarcza klientom najwyższą jakość produktów i obsługi. Dwukrotnie otrzymała prestiżowy tytuł Fashion Retailer of the Year w konkursie CEE Retail Real Estate Awards (2011, 2012), który jest przyznawany najlepszym firmom i projektom działającym na rynku detalicznym Europy Środkowej i Wschodniej. W 2013 roku otrzymała wyróżnienie Superbrands Created in Poland 2013, przyznawane najlepszym polskim markom. Kilkukrotnie została wyróżniona przez Puls Biznesu za dynamiczny rozwój i podnoszenie standardów rynkowych. Otrzymała Gazele Biznesu aż w sześciu edycjach (2005, 2007-10, 2012). Klienci docenili wysoką jakość obsługi w salonach Kazar. W 2011 i 2012 roku trafnie odpowiadając na potrzeby rynku, firma zdobyła godło Jakość Obsługi, stając się tym samym liderem jakości obsługi w kategorii Obuwie.

Do góry