Lynx

22 852 47 65

Dzisiaj otwarte Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 0

Oferty

Karta lojalnościowa
5%

5% na oprawkę przeciwsłoneczną

Karta lojalnościowa
10%

10% na oprawkę optyczną przy jednoczesnym zakupie soczewek korekcyjnych i druga para okularów za 1 zł

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

Lynx

Lynx

5% na oprawkę przeciwsłoneczną

Lynx

Lynx

10% na oprawkę optyczną przy jednoczesnym zakupie soczewek korekcyjnych i druga para okularów za 1 zł

Prezent w Lynx Optique

Prezent w Lynx Optique

Odkryj

Lynx Optique: Rabat 30 zł na soczewki kontaktowe

Odkryj

Zapraszamy — Lynx

Otwierając wraz z Panem Michel Pigerol, fundatorem Lynx Optique we Francji, w 1998 roku sieć salonów LYNX OPTIQUE w Polsce, byliśmy przekonani, że w dynamicznie rozwijającej się ekonomii polskiej oczekiwania klientów będą szły w kierunku coraz wyższej jakości i bezkompromisowego profesjonalizmu.

Pomimo agresywnej cenowo polityce rynku, kierujemy się zasadą, iż nasz klient ma prawo do najnowszych technologii, najmodniejszych produktów, wysokiej jakości oraz serwisu dającego mu 100% poczucia bezpieczeństwa.

Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami soczewek optycznych oraz liderami wśród światowych marek okularów. Najnowsze kolekcje opraw corocznie wybieramy podczas międzynarodowych targów optycznych w Paryżu i Mediolanie.

Nieustannie dążąc do rozwoju, szukamy technologicznie nowych, lepszych rozwiązań by zawsze być krok przed konkurencją.

Naszą filozofią jestgłęboka pasja do produktu, indywidualne podejście do każdego klienta, profesjonalna obsługa, jednocześnie pamiętamy o wyrafinowanych gustach i elegancji Polek. Prowokuje to konieczność rozbudzenia marzeń, spełnienia oczekiwań i zagwarantowania pełnej satysfakcji naszym klientom.