Lynx

22 852 47 65

Otwarte dzisiaj Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 0

Oferty

Karta lojalnościowa
5%
5% na oprawkę przeciwsłoneczną
Karta lojalnościowa
10%
10% na oprawkę optyczną przy jednoczesnym zakupie soczewek korekcyjnych i druga para okularów za 1 zł
* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

Lynx

5% na oprawkę przeciwsłoneczną

Lynx

10% na oprawkę optyczną przy jednoczesnym zakupie soczewek korekcyjnych i druga para okularów za 1 zł

Promocja w salonie Lynx Optique

Do -300 zł na szkła korekcyjne w Lynx Optique!
Odkryj

Zapraszamy — Lynx

Otwierając wraz z Panem Michel Pigerol, fundatorem Lynx Optique we Francji, w 1998 roku sieć salonów LYNX OPTIQUE w Polsce, byliśmy przekonani, że w dynamicznie rozwijającej się ekonomii polskiej oczekiwania klientów będą szły w kierunku coraz wyższej jakości i bezkompromisowego profesjonalizmu.

Pomimo agresywnej cenowo polityce rynku, kierujemy się zasadą, iż nasz klient ma prawo do najnowszych technologii, najmodniejszych produktów, wysokiej jakości oraz serwisu dającego mu 100% poczucia bezpieczeństwa.

Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami soczewek optycznych oraz liderami wśród światowych marek okularów. Najnowsze kolekcje opraw corocznie wybieramy podczas międzynarodowych targów optycznych w Paryżu i Mediolanie.

Nieustannie dążąc do rozwoju, szukamy technologicznie nowych, lepszych rozwiązań by zawsze być krok przed konkurencją.

Naszą filozofią jest głęboka pasja do produktu, indywidualne podejście do każdego klienta, profesjonalna obsługa, jednocześnie pamiętamy o wyrafinowanych gustach i elegancji Polek. Prowokuje to konieczność rozbudzenia marzeń, spełnienia oczekiwań i zagwarantowania pełnej satysfakcji naszym klientom.

Do góry