Marino Fabiani

22 161 34 70

Dzisiaj otwarte Od 10:00 do 21:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 1

Oferty

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

MarinoFabiani

Marino Fabiani

7% na asortyment nieprzeceniony (rabat nie łączy się z innymi promocjami i rabatami oraz własnym programem lojalnościowym)

Zapraszamy — Marino Fabiani

Marino Fabiani to sieć ekskluzywnych salonów zlokalizowanych w największych miastach Polski. W naszej ofercie posiadamy obuwie damskie oraz męskie, torebki i dodatki największych sław świata mody. W naszych salonach oferujemy buty od Marino Fabiani, Dino Bigioni, Allesandro Dell’Acqua, John Galliano, Iceberg, Calvin Klein, Roberto Cavalli. Buty przez nas proponowane wyróżniają się niepowtarzalnym wzornictwem pozwalającym wyrazić swój styl.

Współpracujemy wyłącznie z włoskimi fabrykami o wieloletniej tradycji, sami tworząc niepowtarzalne kolekcje z myślą o zapotrzebowaniu naszych klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, iż towar przez nas proponowany cechuje się najwyższą jakością, włoską precyzją wykonania oraz przystępną ceną.

Na sukces naszego obuwia składa się nie tylko oryginalna stylistyka odpowiadająca najnowszym trendom mody, ale także indywidualne podejście do klienta.