NYX Cosmetics

Dzisiaj otwarte Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 0

Oferty

Karta lojalnościowa
15%

rabatu

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

NYX Professional Makeup

rabatu

Zapraszamy — NYX Cosmetics

NYX Cosmetics to marka profesjonalnych produktów do makijażu, którą pokochały bloggerki i vloggerki na całym świecie! Została stworzona w 1999 roku w Los Angeles przez wizażystkę Toni Ko, której marzeniem było umożliwić pasjonatom makijażu zakup produktów wysokiej jakości w przystępnych cenach. Marzenie stało się rzeczywistością, a NYX Cosmetics jest obecnie się jedną z najszybciej rosnących marek w branży.

NYX Cosmetics to ponad 1800 profesjonalnych produktów do makijażu. Charakteryzują się one wysoką jakością, silnym napigmentowaniem i trwałością. Oferujemy produkty z każdej kategorii: od pomadek, cieni i linerów, przez palety i zestawy makijażowe, aż po zaawansowane akcesoria dla wizażystek. Nasze portfolio to ponad 600 odcieni szminek, 170 kolorów eyelinerów, 60 różnych akcesoriów. Odpowiadamy na najnowsze trendy, wiemy, co jest hot i czego pragną prawdziwi pasjonaci makijażu. Jeśli szukasz czegoś nietypowego, z pewnością znajdziesz to w NYX Cosmetics!