Kabina fotograficzna Photomaton

Dzisiaj otwarte Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Zapraszamy — Kabina fotograficzna Photomaton

Kabina przyszłości!

Nowy design

Owoc współpracy między Philippe’em Starc i Photomaton to najnowsza kabina fotograczna „Photomaton by Starck”, która charakteryzuje się czystymi i eleganckimi liniami, prostymi i harmonijnymi kolorami oraz futurystycznym fotelem.

Zaawansowana technologia

Zewnętrzny ekran 32”: dynamiczny pokaz zdjęć

Zewnętrzny ekran 32’’ o wysokiej rozdzielczości wyświetla na bieżąco animacje. Zintegrowana kamera zewnętrzna (opcja) może wzbogacić autopromocję włączając w nią obraz osób, które w danej chwili znajdują się obok kabiny.

Wewnątrz kabiny łatwa nawigacja z ekranem dotykowym 17”

Nowoczesny i łatwy w użyciu system nawigacji poprzez interfejs dotykowy 17’’. Instrukcje głosowe w języku polskim i angielskim. Inne języki na życzenie.

Zdjęcia oficjalne do dokumentów

Zdjęcia paszportowe i do wiz zgodne z obowiązującymi przepisami ICAO 9303 (na wprost – wymiar 3,5x4,5cm) Zdjęcia zgodne z obowiązującymi przepisami do dowodu osobistego, prawa jazdy (lewy półprol z odkrytym lewym uchem – wymiar 3,5x4,5cm). Zdjęcia zgodne z obowiązującymi przepisami do dyplomu (wymiar 4,5x6,5cm).

Zdjęcia nieficjalne, i na wszystkie okazje

4 zdjęcia w różnych pozach, kolorowe lub czarno-białe Portret kolorowy lub czarno-biały 16 zdjęć w mini-formacie, kolorowych lub czarno-biały Zdjęcia „fun” typu Pop Art, pocztówki itp., mozliwość kongurowania zdjęć z tekstem.

Zdjęcia „Fun”, którymi można podzielić się natychmiast z przyjaciółmi na Facebooku

Podłączając się do do Internetu za pomocą internetu mobilnego, użytkownicy mogą wysyłać zdjęcia typu „fun” na portale społecznościowe lub tez ściągać zdjęcia na pliki cyfrowe z Bluetooth lub USB.

Fotel ultra design

Dzięki oświetleniu LED fotel tworzy komfortową atmosferę. Może on pomieścić 1-2 osób. Fotel umocowany jest w stałej pozycji, a kamera automatycznie przystosowuje się do pozycji użytkownika.

Dostępność

Uchwyty dla osób niepełnosprawnych.