Timberland

785 680 019, (22) 8991682

Otwarte dzisiaj Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 0

Katalog

Filtruj według
1308 Wyniki

Zapraszamy — Timberland

Salon Timberland w Galerii Mokotów to jedno z tych miejsc, gdzie jakość, nowoczesne technologie produkcji oraz atrakcyjny design tworzą wyjątkowo udaną kombinację. Marka, która zaczynała od produkcji wodoodpornego obuwia dla mężczyzn, dziś oferuje bardzo szeroki asortyment dedykowany kobietom, dzieciom i mężczyznom, których łączy zamiłowanie do aktywnego trybu życia i najlepszej jakości.

Oferta sygnowana przez Timberland to przede wszystkim obuwie na górskie szlaki i wycieczki, to casualowe, eleganckie mokasyny i kolorowe tenisówki, klapki oraz sandały. Zarówno w wersji damskiej, męskiej, jak i na małe stopy dzieci. Timberland to także odzież związana z aktywnością, outdoorowym stylem ubierania się. Akcesoria takie jak plecaki, torby, czapki czy rękawiczki uzupełniają ekwipunek w stylu Timberland.

Galeria Mokotów poleca salon firmowy amatorom plenerowych wypraw, górskich wycieczek oraz innych form aktywności na powietrzu. Odzież lifestylowa, modne wzory i najwyższa jakość to gwarancja satysfakcjonujących zakupów w tym sklepie.

Do góry