WOOLRICH

22 161 40 51

Otwarte dzisiaj Od 10:00 do 21:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 1

Zapraszamy — WOOLRICH

Marka Woolrich powstała w 1830 r w Pensylwanii. Pierwsze produkty marki były tworzone z myślą o potrzebach osadników, miały być trwałe I chronić przed ekstremalnymi warunkami w jakich przyszło im żyć. Woolrich swoją unikalną wiedzę I technologię utrwalił dostarczając ubrania dla pracowników, którzy tworzyli Wielki Rurociąg na Alasce. Puchowa Parka została zaprojektowana tak, aby chronić przed nawet najbardziej ekstremalnymi warunkami klimatycznymi. W latach 90-tych Woolrich postanowił stworzyć osobne linie produktów dla kobiet, mężczyzn I dzieci. W chwili obecnej jest kwintesencją nowoczesnej I modnej marki, która jednak nigdy nie odeszła od swoich korzeni.

Najważniejsze wartości to: jakość, trwałość, wygoda połączona z najnowszysmi trendami. Woolrich jest obecny we wszystkich najistotniejszych „modowych“ miastach. Kolekcje tej marki chętnie wybierane są przez celebrytów, m.in. Olivię Palermo, Salmę Hayek, Penelope Cruz, Rayana Gosling, Harrison Ford czy Siennę Miller.

 

Fraternity Woman to marka łącząca w sobie klasyczny szyk z nonszalanckim, miejskim luzem. Rozbudowane kolekcje powstałe w oparciu o aktualne trendy, tworzą wachlarz zróżnicowanych propozycji kierowanych do nowoczesnych, świadomych kobiet. W odpowiedzi na ich potrzeby tworzymy modę charaktyzującą się jakością, stylem i wygodą.

Fraternity Woman to modowe “bractwo” bawiące się trendami, budując tym samym wizerunek wielu zadowolonych Klientek, których grono powiększa się każdego dnia.

Do góry