iSpot Apple

22 460 00 51

Dzisiaj otwarte Od 10:00 do 22:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 0

Oferty

Karta lojalnościowa
20%

20% na wybrane akcesoria ochronne non Apple (etui, pokrowce do komputerów Mac, iPhone’ów i iPadów).

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

iSpotApplePremiumReseller

iSpot Apple Premium Reseller

20% na wybrane akcesoria ochronne non Apple (etui, pokrowce do komputerów Mac, iPhone’ów i iPadów).

Promocja w salonie iSpot

Kup komputer Mac lub iPad i odbierz nawet 300 PLN na następne zakupy!
Odkryj

Zapraszamy — iSpot Apple

iSpot to sieć dedykowanych salonów z pełną ofertą firmy Apple (telefony iPhone, iPady, iPody, laptopy Macbook, komputery iMac) oraz najbardziej innowacyjnych firm z rynku IT, fotografii, audio i video.

Jest to jedyna w Polsce sieć salonów spełniających restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller.

Zespół iSpot składa się z certyfikowanych specjalistów posiadających wiedzę, pozwalającą dopasować rozwiązania do realnych potrzeb klienta oraz zaprezentowanie najnowocześniejszych rozwiązań aktualnie dostępnych na świecie.

Odwiedzając sklepy iSpot klient ma możliwość praktycznego przetestowania w salonie każdego rozwiąza oraz uczestniczenia w bezpłatnych warsztatach tematycznych.

iSpot to nie tylko rozwiązania dla profesjonalistów to także największy w Polsce wybór odtwarzczy iPod oraz akcesoriów do nich dostępnych od ręki.

Oferta salonów iSpot budowana jest z wysokiej jakości ekskluzywnych produktów, dobieranych tak, aby idealnie wspołdziałały ze sobą, a także posiadaly unikalny styl oraz charakter. Więcej informacji znajdzie na naszej stronie internetowej: www.ispot.com.pl.